خط خبر

نسل جدید تعیین توالی (NGS)

آخرین مطالب مرتبط با روش های جدید تعیین توالی در این سایت را از طریق این لینک دنبال نمایید.

با توجه به راه اندازی تکنیک NGS در نسل امید و مراجعه و تماس انبوه خانواده ها و محققین با موسسه در این ارتباط لطفا به موارد زیر توجه فرمایید.

 بیماران و خانواده ها: همه تکنیک های کاریری بالینی NGS در این موسسه قابل انجام و ارایه است. با این وجود توصیه می شود خانواده های محترم ایتدا جهت مشاوره ژنتیک مراجعه نمایند تا روش مناسب به ایشان پیشنهاد شود. برای توضیحات بیشتر کلیک کنید

همکاران متخصص ژنتیک و مشاوران محترم : با تکمیل فرم زیر برای ما پیام بگذارند تا در جلسات حضوری خط مشی و نحوه همکاری در جهت تسهیل ارایه حدمت با ایشان بحث شود.برای توضیحات بیشتر کلیک کنید

محققین محترم: نیز با تکمیل فرم زیر اولویت های خود را تعیین تا بعد از آن جهت جلسه حضوری از ایشان دعوت به عمل آید.

دانشگا هها و مراکز تحقیقاتی:با موسسه تماس بگیرند تا برنامه ریزی در قالب پروژه های مشترک انجام گیرد.

دانشجویان: از طریق اساتید خود با ما در تماس باشند و یا در جلسات منظم ژنتیک بالینی شرکت نمایند.

آزمایش

چند توضیح مهم:

  • همه ژن های انسان در لیست قابل بررسی توسط تکنولوژی موجود در این مرکز قرار دارند.
  • به دلیل موج قابل توجه تقاضا در حال حاضر در حال اولویت یندی تقاضاها هستیم. از طریق پر کردن فرم زیر نیازهای اختصاصی خود را به اطلاع ما برسانید. قیمت ها کاملا وابسته به تعداد نمونه و نیز زمان انتظار است. 
  • نمونه های انبوه تحقیقاتی از تخفیف قابل توجه برخوردار خواهند شد.
  • مراکز تشخیصی با تعداد تضمینی نمونه در مدت مشخص (سالانه یا ماهانه) از قیمت های رقابتی (در مقایسه با خارج از کشور) برخوردار خواهند شد.
  • با توجه به برخورداری این مرکز از دستگاههای با ظرفیت مختلف، امکان طراحی در حد اهداف کوچک (چند ژن) تا بسیار بزرگ اگزوم و ژنوم نیز وجود دارد. لذا نیازهای خود و تعداد را دقیقا مشخص نمایید.
  • پنل های متعدد و خاص کشورمان طراحی شده و در دسترس هستند. پنل های موجود شامل چند صد ژن تا چند هزار ژن و نیز اگزوم سکونسینگ می باشد. پنل های این مرکز کاملا اختصاصی و طراحی شده توسط این مرکز هستند و در گروههای بیماری، ژن ها، بیماری های هتروژن، وایسته به ارگان و…طراحی شده اند. پنل بیماری های متابولیک، عقب ماندگی ذهنی، بیماری های حسی و حرکنی، استخوانی، نابینایی، ناشتوایی، سرطان ها، همه بیماری های شناخته شده ارثی، قلبی، کلیوی و نیز اگزوم از جمله پنل های اصلی هستند.

با پر کردن فرم زیر ضمن معرفی خود نیازهای خود را به طور دقیق شرح دهید تا با شما تماس گرفته شود

[formbuilder:1]

Post Footer automatically generated by Add Post Footer Plugin for wordpress.